درباره ما


شرکت تجارت تنها نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات خانگی هیتاچی در ایران
مدیر عامل و صاحب امتیاز شرکت آقای مجید گروئی

 شرکت تجارت رفاه (با مسئولیت محدود) با هدف واردات و صادرات، خرید و فروش ،آموزش و خدمات پس از فروش لوازم خانگی و اعطای نمایندگی‌های داخلی و معاملاتی که به طور مستقیم با موضوع فعالیت شرکت مرتبط باشد.

ماموریت شرکت تجارت رفاه :
1.فروش محصولات لوازم خانگی هیتاچی
2.ارائه خدمات پس از فروش (مشاوره، نصب، تعمیرات و پشتیبانی) برای گروه های  محصولات هیتاچی تحت گارانتی رفاه  سرویس  
3.آموزش 

تعهدات شرکت :
شرکت تجارت رفاه در راستای تامین و ارتقاء رضایتمندی و افزایش وفاداری مشتریان هیتاچی و با رویکرد بهبود مستمر فعالیّت ها و فرایندهای خود، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد های روز دنیا را برگزیده تا به طور هرچه بیشتر این چشم انداز را در راستای  فعالیت های خود قرار دهد.
این شرکت در راستای ارائه خدمات خود، وظیفه خود را بر پایه اصل مشتری مداری و با در نظر گرفتن امکانات و نیازهای مربوطه، موارد ذیل را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است :
.1     
استفاده از  تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری، وظیفه خود را در خدمت به هموطنان انجام می دهد.
.2    
ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد پرسنل واحدهای مختلف مجموعه اعم از بخش فروش، خدمات و آموزش 
.3    
استفاده بهینه و متناسب ازتمامی  منابع شرکت شامل نیروی انسانی، تجهیزات و غیره میباشد.

 
امورنمایندگان:
شرکت تجارت رفاه با داشتن نمایندگان فعال در تمامی استان ها و شهرستان ها در  واحد امور نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش ضمن توسعه و بهینه سازی امور، عهده دار مسئولیت های زیر است :
-        
رسیدگی به کلیه امور مربوط به نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش از قبیل تخلفات نماینده ، تعلیق و یا حذف نمایندگی
-       
رسیدگی به درخواست های متقاضیان اخذ نمایندگی

 
رضایتمندی مشتریان :
-        رسیدگی به شکایات مشتریان از نمایندگان خدمات پس از فروش
-        
رسیدگی به شکایات مشتریان حضوری
-       
رسیدگی به شکایات مشتریان تلفنی

 
روشهای ارتباط مشتری
مرکز تماس در عین پاسخگویی به مشتریان ، نیازهای اطلاعاتی و خدماتی همکاران را نیز پوشش می دهد و به عنوان یک نقطه شروع می تواند به صورت مستقل از زمان و مکان در 24 ساعت شبانه روز در گستره ای سراسری از طریق سیستمهای ارتباطی نظیر شبکه اینترنت ، شبکه های اجتماعی، پیام کوتاه ،‌خدمات اطلاعات مورد نیاز و پیگیری امور مشتریان را در اسرع وقت به انجام رساند .
واحد مرکز تماس  ایام هفته با خطوط ویژه تلفنی 71-33540969-021 (جهت ارتباط نمایندگان خدمات پس از فروش با رفاه سرویس)، شماره تماس 9- 33547127-021 (جهت ارتباط  با نمایندگان فروش شرکت تجارت رفاه) و یا آدرس ایمیل info@tejaratrefah.com  آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و هموطنان ارجمند    می باشند.ارتباط با شبکه های اجتماعی
برای احترام به حقوق مصرف کنندگان محترم جهت سهولت در روند ارتباط و پاسخگوئی توسط شبکه های اجتماعی زیر با ما در ارتباط باشید:
-       
کانال تلگرام Tejaratrefah_Hitachi@
-       
واتساپ 09367077999
-       
اینستاگرام به آدرس tejaratrefah

تاریخچه شرکت هیتاچی:
هیتاچی بزرگترین شرکت سازنده لوازم الکتریکی ژاپن و یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در جهان است
این شرکت بزرگترین شرکت عضو گروه تولیدی لوازم الکتریک در ژاپن است که این گروه در برگیرنده شرکت‌هایی نظیر فوجیتسو، توشیبا و ان‌ای‌سی است.دامنه وسیع محصولات تولیدی شرکت شامل نیم‌ رساناها، کامپیوتر شخصی، لوازم جانبی کامپیوتر، لوازم ویدئویی، پخش صدا و تجهیزات ارتباطات راه دور می‌باشد.این شرکت در سیستم‌های تولید انرژی الکتریکی و صنعت شامل طرح‌های انرژی هسته‌ای و هیدروالکتریکی، کنترل تجهیزات، آسانسور و پله‌های برقی، لکوموتیوها، لوازم خودرو، ماشین‌های ساخت‌وساز، لوازم خانگی مانند مطبوع‌کننده‌های هوا، یخچال، ماشین ظرفشویی، مایکروویو،ماشین لباسشویی و جاروبرقی وغیره و همین‌طور ساخت ابزارهایی مانند لوله، سیم، کابل‌های برق و محصولات تولیدی از آهن، فولاد و مس فعالیت می‌نماید. بیش از ۳۰٪ درصد از فروش این شرکت به خارج از ژاپن مربوط می‌شود.
شرکت هیتاچی در سال ۱۹۱۰ توسط نامیهی اودیرا در شهر هیتاچی، ایباراکی تأسیس شد. این شرکت در سال ۲۰۱۲ در فهرست فورچون جهانی در رتبه ۳۸ از 500 بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. شرکت هیتاچی همچنین در همین سال (۲۰۱۲) در فهرست فوربز جهانی نیز جایگاه ۱۲۹ از 2000 بزرگترین شرکت‌های سهامی جهان را به خود اختصاص داد. دفتر مرکزی این شرکت در چیودا، توکیو قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس توکیو مبادله می‌شود، همچنین جزئی از شاخص نیکی ۲۲۵ و تاپیکس ۱۰۰ به‌شمار می‌آید.