مشخصات فنی
ابعاد : عرض 920* ارتفاع 1795 * عمق 720 (میلی متر) 
مولتی تاچ 
سیستم کنترل اینورتر 
نوفراست
تکنولوژی برودت زیر صفر درجه 

قیمت 1ریال

تعداد:

سایر مشخصات
طرح داخلی فوق العاده مسطح و جادار 
سیستم خنک کنندگی در دمای 60 درجه (بسیار بسیار گرم) 
سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه
نانوتیتانیم دوگانه 
آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو
چهار دستگیره بلند درب
طبقات مقاوم و عریض شیشه نشکن تا 100 کیلوگرم
سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی
لامپ بزرگ 
صفحه آنتی باکتریال درب
درای آبریز
محفظه سرد دستی
کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب 
طراحی زیبا و نمای یک یخچال ساید
قطعات %100 ژاپنی 
دارای دو محفظه نگهداری بطری های بلند 
دو محفظه نگهداری بطری های متوسط
دو محفظه نگهداری لبنیات 
دو محفظه مجزای درب دار جهت نگهداری احتیاجات دلخواه در آن
فریزر جادار
محفظه نگهداری میوه و صفحه جداکننده

توضیحات فنی

هیتاچی از برندهای شناخته و فعال در کشور ژاپن می باشد که توانسته است موفقیت های زیادی را تجربه کند. در این بخش می خواهیم به معرفی ساید بای ساید R-M705GPRP2 GPW بپردازیم. این ساید بای ساید از امکانات بسیار زیادی برخوردار می باشد و در کنار این امکانات از ظاهر جذاب و زیبایی بهره مند است که می تواند هرکسی را به خود جذاب کند. با ما همراه شوید تا بیشتر با این ساید بای ساید سفید گلاس آشنا شوید.

طراحی داخل یخچال R-M705GPRP2

 
داخل ساید بای ساید هیتاچی R-M705GPRP2 از قفسه و کشوهای زیادی تشکیل شده است و همچنین طبقات آن از جنس پیرکس مقاوم می باشد که در برابر خراشیدگی و تغییرات دما مقاومت بسیاری دارند و از به وجود آمدن نشتی پیشگیری می کنند. یکی از کشوهای بزرگی که در داخل یخچال تعبیه شده است مخصوص نگهداری از سبزیجات با رطوبت بسیار بالا می باشد. این کشو قابلیت باز شدن هوشمند را دارد که هنگام باز و بسته شدن آن دچار مشکل نخواهید شد و همچنین عملیات خنک سازی در این کشو بصورت غیر مستقیم انجام میگیرد تا رطوبت در بهترین سطح خود قرار بگیرد و این موضوع باعث طولانی تر شدن عمر سبزیجات می شود. یک کشو بزرگ دیگر در داخل یخچال وجود دارد که مخصوص نگهداری از گوشت، ماهی و پنیر است. دمای این کشو تا منفی 1 درجه سانتی گراد سرد می شود که در تازگی گوشت، ماهی و پنیر بسیار تاثیر گذار است و موجب می شود که طعم آن ها زیاد تغییر نکند.

همچنین ناگفته نماند که در داخل یخچال R-M705GPRP2 از لامپ های LED پر نور استفاده شده است که علاوه بر پر نوری از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار هستند که طول عمر و کاری طولانی مدتی دارند و داخل یخچال را به خوبی روشن می کنند. همینطور دور درب ها به واشر ضد قارچ و باکتری مجهز هستند که به راحتی می توانید این واشر را تمیز کنید.

خنک سازی با دو فن مجزا

در ساید بای ساید هیتاچی مدل R-M705GPRP2 دو فن اختصاصی قرار گرفته است که یکی برای خنک سازی بخش یخچال و دیگری برای بخش فریزر می باشد و هر کدام بصورت مستقل کار می کنند. بر همین اساس هوا سرد می تواند تنها به بخش یخچال، یا به بخش فریزر و یا به هر دو آن ها برسد که این کار از یخچال های معمولی برنمی آید و در واقع برایشان غیر ممکن است. همچنین علاوه بر خنک سازی بخش جداگانه باعث تنظیم جریان هوا می شوند تا در صورت نیاز خنک سازی به صورت قوی تر و کار آمدتر انجام شود.


خنک سازی قدرتمند حتی در دمای 60 درجه سانتی گراد

کمپرسورهای اینورتر قدرتمند قادر هستند حجم زیادی از هوا سرد را تولید کنند و در کنار از دو فن مجزا برخوردار هستند که تمامی هوای سرد را به محفظه های یخچال منتقل می کنند تا عملیات خنک سازی به خوبی و با قدرت انجام گیرد. بنابراین حتی اگر دمای محیط تا 60 درجه سانتی گراد افزایش یابد بازهم هر گوشه از داخل یخچال کماکان به طور کامل خنک خواهد شد.
24 ماه گارانتی کارکرد دستگاه ضامن خرید شما و نشان دهنده اصالت کالا
36 ماه گارانتی تعویض موتور دستگاه در صورت از کار افتادن موتور دستگاه
60 ماه خدمات پس از فروش جهت اطمینان از دستیابی آسان و آسوده به قطعات دستگاه طی سالیان آینده