مشخصات فنی
طرح داخلی فوق العاده مسطح و جادار 
سیستم خنک کنندگی در دمای 60 درجه (بسیار بسیار گرم) 
سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه
نانوتیتانیم دوگانه 
آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو
چهار دستگیره بلند درب
طبقات مقاوم و عریض شیشه نشکن
سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی
لامپ بزرگ 
سینی چرخشی یخ
صفحه آنتی باکتریال درب
درای آبریز
محفظه سرد دستی
کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب 
طراحی زیبا و نمای یک یخچال ساید
قطعات %100 ژاپنی 
دارای دو محفظه نگهداری بطری های بلند 
دو محفظه نگهداری بطری های متوسط
دو محفظه نگهداری لبنیات 
دو محفظه مجزای درب دار جهت نگهداری احتیاجات دلخواه در آن
دارای4 محفظه درون درب فریزر
فریزر جادار
محفظه نگهداری میوه و صفحه جداکننده

قیمت 1ریال

تعداد:

سایر مشخصات
ابعاد : عرض 910* ارتفاع 1835 * عمق 745 (میلی متر) 
یخچال فریزر طرح ساید هیتاچی چهار درب 
سیستم کنترل اینورتر 
بدون برفک 
تکنولوژی برودت زیر صفر درجه

توضیحات فنی

 یخچال و فریزر فرنچ دار R-W720FPRP1Xاز محصولات لوکس و زیبا برند شناخته شده هیتاچی است که دارای کمپرسور اینورتر است. برند هیتاچی تمام محصولات خود را باکیفیت روز و استانداردهای جهانی تولید می کند تا مشتریان از خرید آن راضی باشند و همچنین از تمام امکانات روز بهره مند می باشد. یخچال R-W720FPRP1X INX دارای رنگ استیل است که زیبایی چشم نوازی دارد. در این بخش به معرفی ویژگی های این یخچال خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

مجهز به فناوری نانو تیتانیوم

این فناوری بصورت انحصاری فقط در محصولات هیتاچی قرار دارد. نانو تیتانیوم یک فناوری پیشرفته است که از عنصر کاتالیزور کننده دی اکسید تیتانیوم استفاده می کند تا در داخل یخچال فضای ضد باکتری، ضد قارچ و کپک زدگی و ضد بوهای نامطبوع ایجاد شود. این فناوری بسیار کارآمد است و از مواد غذایی شما در مقابل باکتری ها و قارچ ها به خوبی مراقبت می کند تا عمر استفاده از آن ها طولانی تر شود.


خنک سازی با دو فن مجزا

در ساید بای ساید هیتاچی مدل R-W720FPRP1X دو فن اختصاصی قرار گرفته است که یکی برای خنک سازی بخش یخچال و دیگری برای بخش فریزر می باشد و هر کدام بصورت مستقل کار می کنند. بر همین اساس هوا سرد می تواند تنها به بخش یخچال، یا به بخش فریزر و یا به هر دو آن ها برسد که این کار از یخچال های معمولی برنمی آید و در واقع برایشان غیر ممکن است. همچنین علاوه بر خنک سازی بخش جداگانه باعث تنظیم جریان هوا می شوند تا در صورت نیاز خنک سازی به صورت قوی تر و کار آمدتر انجام شود.

پروفسور آتسوشی فوکوکا:

(کشوی سبزیجات با قابلیت کنترل وضعیت هوای داخل، موجب نگه داشتن تازگی سبزیجات می شود. در نتیجه یک تحقیق مشترک بین دانشگاه هوکایدو و هیتاچی، یک کاتالیزور پلاتینی هم اکنون برای اولین بار در یک یخچال خانگی مورد استفاده قرار گرفته است. این کاتالیزور حتی در دماهای پایین مقدار دی اکسید کربن در این محفظه نگهداری سبزیجات را افزایش می دهد.)

یخ ساز اتوماتیک

یخچال ساید بای ساید R-W720FPRP1X هیتاچی مجهز به فناوری یخ ساز است که شما فقط با پر کردن مخزن آن می توانید به صورت خودکار و مداوم یخ داشته باشید. همچنین جایخی به صورت چرخشی متحرک ساخته شده است که شما می توانید برای استفاده موثرتر از فضای داخل فریزر، جایخی ها را به صورت چرخشی و متحرک استفاده کنید.


فضای بزرگ و پهن داخل یخچال و فریزر

داخل این سری از یخچال ها بسیار بزرگ و پهن است که پهنای آن به 77 سانتیمتر می رسد و امکان نگهداری آسان و راحت از مواد غذایی و نوشیدنی ها در ابعاد مختلف در داخل یخچال و فریزر وجود دارد. برای مثال شما می توانید یک قابلمه بزرگ یا یک سینی بزرگ از پیش غذا را به راحتی داخل یخچال بگذارید.
24 ماه گارانتی کارکرد دستگاه ضامن خرید شما و نشان دهنده اصالت کالا
36 ماه گارانتی تعویض موتور دستگاه در صورت از کار افتادن موتور دستگاه
60 ماه خدمات پس از فروش جهت اطمینان از دستیابی آسان و آسوده به قطعات دستگاه طی سالیان آینده